top of page
Black Dog

Apie mus

Mes AGRIPHARMA turime inovatyvų požiūrį į augintinių mitybą ir sveikatą. Daugelį metų dirbome tik importuodami ir eksportuodami veterinarinius produktus. Bet šiandien, mes AGRIPHARMA žengiame tvirtu žingsniu į Lietuvos ir Latvijos rinkas su Pasaulyje pripažintais prekiniais ženklais šunims ir katėms. Tai NAUJIENOS Lietuvoje ir Latvijoje, bet Pasaulyje šie prekės ženklai pripažinti ir pagrįstai vertinami geriausių veterinarijos gydytojų ir gyvūnų mitybos specialistų. Džiaugiamės, kad esame tvarių, patikimų ir vertę kuriančių prekinių ženklų atstovai Lietuvoje ir Latvijoje. Kartu mes galime pasiekti dar daugiau!

 

AGRIPHARMA portfolio tik prekės ženklai, kurie augintiniams gali teikti naudą. Būtent todėl atstovaujame Bioiberica ispanų gamintoją, kuris teikia rinkai tik saugius ir moksliniais tyrimais pagrįstus produktus, skirtus augintinių sąnariams, odos ir virškinimo problemoms bei kitų ligų prevencijai. Įmonė griežtai kontroliuoja visus gamybos procesus, kad užtikrintų produktų kokybę ir saugumą, daugelis produktų yra pagrįsti moksliniais tyrimais. 

 

MŪSŲ KOMANDOS ŠŪKIS - VIENU ŽINGSNIU PIRMYN!

  1. Mes sutelkiame dėmesį į detales. Kruopščiai atrinkome prekinius ženklus įvertinę jų sudėti, techninę charakteristiką, gamintojo atsakomybes ir tvarumą. TIK PRODUKTAI, KURIE TURI NAUDOS.

  2. Mes dirbame su aistra. Mūsų komandoje dirba profesionalūs, energingi ir entuziastingi veterinarijos gydytojai, turintys ilgametę praktinę patirtį, kuri padeda atrinkti tik patikimus ir naudos augintinio būklei ir sveikatai turinčius produktus ir pašarus. 

  3. Empatija. Nors dalijames savo žiniomis, bet mes įsiklausome į kiekvieno savo kliento poreikius, nesvarbu, ar tai būtų veterinarijos gydytojas, ar augintinio šeimininkas, ar augintinis. 

  4. Mes esame Jūsų komandos dalis. Mes vienijamės su jumis siekdami kuo geresnio rezultato - galvokite apie mus kaip apie papildomus jūsų komandos narius, turinčius visus jums reikalingus įgūdžius. 

 

KODĖL VERTA RINKTIS AGRIPHARMA SAVO PARTNERIU?

  1. Mes kruopščiai atrinkome tik patikimiausius prekinius ženklus, kurie ne tik užims Jūsų prekybinės lentynos vietą, bet ir kurs Jūsų bei Jūsų įmonės vertę, nes pateisins klientų lūkesčius. 

  2. Mes mylime gyvūnus, mes turime gydomosios praktikos, todėl kartu mes galime priimti geriausius spendimus užtikrinančius gyvūno gerovę. 

  3. Greitas prekių pristatymas. Mes turime visas prekes sandėlyje ir galime jas pristatyti per 24 valandas. 

  4. Mes esame žingeidūs ir inovatyvūs, todėl savo partneriams pateiksime visas veterinarines naujienas iš viso Pasaulio.

bottom of page