top of page
Add a subheading-22.png

Praeitais metais UAB "Agripharma" drauge su Bioiberica Lietuvos veterinarijos gydytojams suorganizavo seminarą "Epidermio barjerinės funkcijos atstatymo svarba atopinio dermatito gydyme". Šį seminarą anglų kalba skaitė lektorius Dr. Roger Sabata.

Naujausi tyrimai parodė, kad epidermio barjero pakitimai sudaro pagrindinį atopinio dermatito patofiziologinį mechanizmą. Norint efektyviai valdyti atopiniu dermatitu sergančio gyvūno būklę, būtina suprasti patogeninius mechanizmus ir atstatyti epidermio barjerą bei jo funkcionalumą.

Įrodyta, kad gydymas sfingolipidais ir nukleotidais, vartojant atitinkamai lokaliai arba sistemiškai, yra viena iš efektyviausių ir saugiausių intervencijų atstatant epidermio barjerą ir kontroliuojant su atopiniu dermatitu susijusius klinikinius požymius.

Lektorius:

Roger Sabata, Farmacijos mokslų daktaras, Gamtos mokslų magistras, BIOIBERICA Tyrimų ir plėtros projektų vadovas žmonių ir gyvūnų sveikatai.

2022 metams esame suplanavę naujų seminarų veterinarijos gydytojams. Nepraleiskite Bioiberica seminarų, o apie naujienas sužinokite pirmieji, pateikdami savo el.paštą

Ačiū, kad domitės UAB "Agripharma" renginiais

bottom of page