top of page
Ieškoti

Nukleotidai yra būtinosios medžiagos gyvūnų mityboje

Mokslininkai teigia, kad nukleotidai yra būtinos maistinės medžiagos, kurios organizme atlieka daug svarbių funkcijų. Viena svarbiausių nukleotidų funkcijų- dalyvavimas daugelio ląstelių metabolizme. Pakankamas nukleotidų kiekis užtikrina gerą imuninės sistemos ir žarnyno funkciją. Moksliniu požiūriu nukleotidai yra pagrindinė nukleino rūgščių sudedamoji dalis. Nukleino rūgštys RNR ir DNR yra biologinės makromolekulės, kurios yra gyvybiškai svarbios gyvo organizmo išlikimui, ir nukleotidai yra pagrindiniai jų elementai.

Organizme sintetinant nukleotidus sunaudojama labai daug energijos. Jei gyvūnas mažas, išsekęs ar serga- jo organizme nesusintetinamas reikiamas nukleotidų kiekis. Tokiu atveju gyvūno mityba gali būti papildoma produktais su trūkstamu nukleotidų kiekiu.


„Bioibérica“ įmonės atliktas tyrimas „Gyvūnų mitybos mokslinių tyrimų ir plėtros departamente“ su jaunais paršeliais įrodė, jog tie paršeliai, kurių mityba nuo pirmų gyvenimo dienų buvo papildyta nukleotidais, auga bei vystosi ženkliai geriau ir greičiau. Dėl šios priežasties rekomenduojama nukleotidais papildyti ir vaikingų bei laktuojančių patelių racioną. Nukleotidai ne tik stiprina imuninę sisitemą, bet ir gerina geležies įsisavinimą, stimuliuoja žarnyno brendimą, gerina gleivinių regeneraciją ir apsauginę funkciją.


Bioibérica“ savo gaminamuose produktuose Nukleotidus naudoja dėl jų veiksmingumo keliose srityse:

  1. Skatina jaunų gyvūnų optimalų vystymąsi, augimą ir ląstelių dalijimąsi.

  2. Stresą organizmui sukeliančiose situacijose, tokiose kaip infekcijos, ūmios ar lėtinės ligos, aukšta temperatūra, padeda palaikyti normalų ląstelių metabolizmą, todėl gerinamas imuninis atsakas, greičiau sveikstama.

  3. Vykstant sveikimo procesui po įvairių susirgimų ar žaizdų gijimui, dalyvauja regeneraciniuose procesuose.

„Bioibérica“ laisvų nukleotidų koncentratas „Nucleoforce“ sukurtas mielių pagrindu. „Nucleoforce“ subalansuotas specialiai kiekvienai gyvūnų rūšiai, kad patenkintų reikalingą šios maistinės medžiagos kiekį organizme. Nukleoforce ne tik veiksmingas, bet ir itin gero skonio, todėl noriai ėdamas gyvūnų.

Comments


bottom of page